Harika Haftalar (0)us (0)
fr (0)
jp (0)
es (0)
pt (0)
br (0)
mx (0)
de (0)
kr (0)
se (0)
nl (0)
gb (0)
2,29 €
Download

Harika Haftalar

us fr jp es pt br mx kr se nl gb

Bei Domus Technica (Domus Technica BV)

2014 BestAppEver yılın en iyi ödülleri adayı!
2012’de anneler için en iyi uygulama ödülü! Sheknows.com
“Harika Haftalar uygulaması ‘bebeğime neler oluyor’ diye düşündüğünüz zamanlarda sizin için harika bir kurtarıcı olabilir.”
BEBEĞİNİZİN GELİŞİMİNİ AÇIKLAYAN BİR TAKVİM : BEBEĞİNİZ NEDEN MIZMIZ, NEDEN DAHA AZ UYUYOR, DAHA AZ BESLENİYOR VE BEBEĞİNİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ.
Bebekler için tasarlanan, dünya çapında en çok satan uygulama olan Harika Haftalar şimdi Türkçe olarak Apple Store`da! Bebeğiniz için kişiselleştirilmiş günlük takvim sayesinde gece ve gündüz her zaman diliminde size bebeğinizin mızmız dönemlerinde gelişimi hakkında bilgi sağlayacaktır. Bebek takvimi uygulaması bir çok ülkede EN İYİ EBEVEYNLİK UYGULAMASI ödülleri kazanmıştır.
Harika Haftalar’daki takvim sıçrama çizelgesinin taşınabilir ve bir bakışta erişilebilir olduğunu bir düşünün. Kitabın geniş kapsamlı bir şekilde anlattığı ve bebeğinizin geçtiği sıçramalarda inanılmaz değişimlerden bahsettiği kolayca anlaşılabilir terimleriyle bu uygulama, bebeğinizin zihinsel gelişiminde (ilk 20 ay boyunca) kusursuz bir sıçrama takvim rehberi olacaktır. Bebeğinizn kafasından neler geçtiğini bilerek, gelişimini daha kolay yapmasına yardım edebilir ve teşvik edebilirsiniz.
Harika Haftalar uygulaması yeni ebeveynlere nasıl yardımcı olur:
• Bebeğiniz zihinsel gelişiminde bir sıçrama gerçekleştirdiğinde Takvim Göstergesi
• Bu zihinsel sıçramadan sonra bebeğiniz ne anlayabilir & öğrenebilir
• Bebeğiniz bu sıçramadan sonra ne yapabilir
• Bebeğinize yardımcı olabilmek için ne yapabilirsiniz
Bu uygulama ayrıca yeni ebeveynler için bebeklerinin beyninde değişim olduğunda ya da “sıçrama yaptığında”, zihinsel gelişiminde önemli bir ilerleme kaydettiğinde ve her bir ileri adımda bebeğinizin etrafındaki dünyayı gözlemleyişinde etkili bir değişim olduğunda kullanışlı bir hatırlatıcı niteliğindedir. Bu sıçramalar çok hızlı olduğundan, “yeni dünya” ve yeni yetenekler bazen korkutucu olabilir ve gelişim ilk başlarda uykusuzluk, kötü beslenme, ağlama, bebeğinizin sizden kopamaması ve huysuzluk gibi anne ve babayı yoran ve yıldıran durumları beraberinde getirebilir.
Harika Haftalar hakkındaki dünya çapında uzmanların görüşleri:
“Bu, bebeğin bir buçuk yılına bakacağınız çok kullanışlı ve eğlenceli bir pencere. Van de Rijt ve Plooij bir bebeğin gelişimindeki kırılgan zamanları gözlemlemiş ve bulmuş. Ben de bu durumu bağımsız olarak Touchpoints kitabımda yer yerdim (Perseus Books Group). Yazarların gözlemleri ve pratik önerileri harika.”
-T. Berry Brazelton, Harvard Tıp Fakültesi emekli profesör
“Bebekleriyle ve küçük çocuklarıyla başa çıkmak isteyen herkes Harika Haftalar’ı okumak isteyecektir. Bu kitap ebebeynlerin okumaması halinde fark edemeyeceği, çözemeyeceği ya da onları üzecek durumlarda, çocukların büyümesinde, gelişmesinde, değişen tavırlarında ve duygusal karşılık vermesinde gözünü açacak.”
-Dr. Catherine Snow
Feragatname:
Bu uygulama azami çabayla geliştirilmiştir. Bu uygulamayı geliştiren kişi ya da yazar bu uygulamada herhangi bir hata ya da kusurdan kaynaklanan zarardan ötürü sorumlu olmayacaktır

Versionshinweise

05.03.2015 | Version : 4 | Größe : 2,3 MB


Screenshots iPhone / iPod :

Screenshots iPhone / iPod Screenshots iPhone / iPod Screenshots iPhone / iPod Screenshots iPhone / iPod

Screenshots iPad :

Screenshots iPad Screenshots iPad Screenshots iPad Screenshots iPad

Kategorie

Lifestyle , Gesundheit und Fitness


Unterstützte Geräte : iPad 2 Wifi , iPad 2 3G , iPhone 4 , iPad 4th Gen , iPad Mini 4G , iPhone 4S , iPhone 5 , iPad 3rd Gen , iPod Touch 5th Gen , iPad Mini , iPad 3rd Gen 4G , iPad 4th Gen 4G , iPhone 5C , iPhone 5S , iPhone6 Plus , iPhone6 , iPod Touch 6th Gen , iPad 2 Wifi , iPad 2 3G , iPhone 4S , iPad 3rd Gen , iPad 3rd Gen 4G , iPhone 5 , iPod Touch 5th Gen , iPad 4th Gen , iPad 4th Gen 4G , iPad Mini , iPad Mini 4G , iPhone 5C , iPhone 5S , iPad Air , iPad Air Cel , iPad Mini Retina , iPad Mini Retina Cel , iPhone6 , iPhone6 Plus , iPad Air 2 , iPad Air 2 Cel , iPad Mini 3 , iPad Mini 3 Cel , iPod Touch 6th Gen , iPhone 6s , iPhone 6s Plus , iPad Mini 4 , iPad Mini 4 Cel , iPad Pro , iPad Pro Cel , iPad Pro 97 , iPad Pro 97 Cel , iPhone SE , iPhone 7 , iPhone 7 Plus , iPhone 4 , iPad 6.11 , iPad 6.12 , iPad 7.1 , iPad 7.2 , iPad 7.3 , iPad 7.4 , , ,


Von diesem Entwickler

The Wonder Weeks
The Wonder Weeks

Preis : 3,49 €
Plattform : iPhone/iPad
Bei Domus Technica
Oei, ik groei! sprongen kalender
Oei, ik groei! sprongen kalender

Preis : 2,29 €
Plattform : iPhone/iPad
Bei Domus Technica
Las semanas magicas
Las semanas magicas

Preis : 2,29 €
Plattform : iPhone/iPad
Bei Domus Technica
0歳児の心の秘密がわかる
0歳児の心の秘密がわかる

Preis : 1,99 €
Plattform : iPhone/iPad
Bei Domus Technica
BiteRunner
BiteRunner

Preis : 1,99 €
Plattform : iPhone/iPad
Bei Domus Technica

Zu entdecken

Ice Cream
Ice Cream

Preis : Gratis

Bubble Blast Boxes
Bubble Blast Boxes

Preis : Gratis

Bubble Shooter Holiday
Bubble Shooter Holiday

Preis : Gratis

Bubble Blast 2 !
Bubble Blast 2 !

Preis : Gratis

Tangram Chronicles
Tangram Chronicles

Preis : GratisiPhone und iPad Anwendungen

iPhone und iPad Games

Mac OS X-Anwendungen

Mac OS X Spiele

Zurück zum Anfang

   Follow @FormidApps